Change language In English На русском Lietuviškai

Lietuvos ir užsienio piliečių įdarbinimas Europos valstybėse

Įdarbinimas kitose Europos valstybėse

Lietuvos ir užsienio piliečių įdarbinimas kitose Europos valstybėse

Šiandien pagrindinis mūsų akcentas  — bendradarbiavimas su rimtomis norvegų, britų ir vokiečių  firmomis. Labai dažnai mes tiesiogiai dalyvaujame, komplektuojant personalą darbdavių įmonėse.

Įdarbinti Europos Sąjungos piliečius gana lengva. Tokiais atvejais mes komplektuojame būtinus dokumentus, esant reikalui patikriname kalbos žinias, po to išsiunčiame dokumentus darbdaviui, kad pasirašytų.
Gavę pasirašytus dokumentus, mes išsiunčiame savo klientą ar grupę į darbo vietą. Nuvykę į vietą, mūsų klientai pasirašo tenai darbo kontraktą ir pradeda dirbti.

Tuo atveju, kai mūsų klientas — pilietis šalies, neįeinančios į Europos Sąjungos sudėtį, įdarbinimo procesas tampa sudėtingesnis. Esmė yra ta, kad šiuo atveju papildomai reikalaujamas darbdavio pasirašytas kvietimas dirbti. Mūsų klientas pasirašo jį iš savo pusės, po to gauna darbo vizą ir tik tuomet jau išvyksta dirbti į užsienį, kur jo laukia darbdavys.

DĖMESIO: nuvykimą iki darbo vietos apmoka pats įdarbintasis, o gyvenamąjį plotą jam suteikia darbdavys.

SVARBU: visas darbo sąlygas (teminus, užmokestį ir kt.) darbdavys nurodo Jums atsiųstame kvietime, todėl jas žinosite iš anksto, ir kvietimą pasirašysite tik tuo atveju, jeigu sutinkate su sąlygomis.

Turėkite omenyje, kad neturėti žalingų įpročių ir laikytis darbo disciplinos yra pirmaeilės svarbos dalykai, kartais net svarbesni už kalbos mokėjimą ir reikalaujamą patirtį.
Mūsų paslaugų apmokėjimas šioje situacijoje – konfidencialus reikalas, sprendžiamas sutartiniais pagrindais.

Norite išsamesnės informacijos?

Skambinkite mūsų konsultantui telefonu +370  67838244.