Change language In English На русском Lietuviškai

Leidimas laikinai gyventi Lietuvoje

Jūs nusprendėte pradėti Lietuvoje savo verslą?

Turimas verslas reikalauja iš Jūsų nemažą laiko dalį praleisti Šengeno valstybėse?

Jus domina visa Europa kaip vieta nevaržomam judėjimui ir pažinimui? 

Išvada viena - Jums reikalingas “Leidimas laikinai gyventi Lietuvoje”.

Šitas dokumentas suteiks Jums teisę laikinai gyventi Lietuvoje jame nurodytą laiką. Jūs turėsite teisę pasirinkti gyvenamąją vietą Lietuvoje ir laisvai judėti visose Europos Sąjungos bei Šengeno zonos teritorijose.

Baltijos verslo ir migracijos namai jau daugelį metų specializuojasi verslo migracijos klausimuose Lietuvoje ir Europos šalyse, teikdami paslaugas užsienio piliečiams.

Iš karto norime pabrėžti, kad neimame pinigų už konsultacijas ir patarimus, o tik už puikiai atliktą darbą!

Kuo mes skiriamės nuo daugelio kitų, užsiimančių šios rūšies veikla:

Bet kuri firma Lietuvoje: tvarkys Jums dokumentus, įmonę, adresą, išrašus ir anketą, ne itin rūpindamasi dėl dešimčių niuansų, būtinų teigiamam rezultatui gauti. Nes jie pasiims visus savo pinigus iš Jūsų iškart, kai tik pateiks dokumentus Migracijos tarnybai. Ir, kaip ie patys kalba, jie negalės garantuoti Jums rezultato visu 100%. 

Baltijos verslo ir migracijos namai: skiriamės tuo, kad ne tik praeiname su Jumis visus etapus ir pateikiame dokumentus Migracijos tarnybai, bet ir kontroliuojame, kaip vyksta Leidimo gyventi gavimo procesas, tokiu būdu užtikrindami Jums 100% garantiją, kad rezultatas bus teigiamas.  

Mūsų ir Jūsų žingsniai, siekiant gauti laikiną leidimą gyventi Lietuvoje

 1. Pokalbis, individualios situacijos išsiaiškinimas, sutarties pasirašymas.
 2. Pilna įmonės registracija (įmonės dokumentų paruošimas, verslo migracijai tinkantis buveinės adresas, įstatinio kapitalo formavimas, banko sąskaita, registravimas valstybinėse institucijose).
 3. Pagalba, deklaruojant gyvenamąją vietą Lietuvos sostinėje (jei būtina, dokumentų vertimai).
 4. Pagalba, kuo skubiau gaunant kvietimą atvykti į Lietuvą, kad dalyvautumėte, pateikiant migracinius dokumentus, arba migracinių dokumentų komplekto persiuntimas Jums, kad galėtumėte pateikti juos Lietuvos ambasadai Jūsų šalyje (taupomi Jūsų pinigai ir laikas).
 5. Pateikus visus dokumentus ir anketas į mūsų Migracijos tarnybą arba į Jūsų šalyje esančią ambasadą, pilnai kontroliuosime visą leidimo gyventi gavimo procesą, kol jis nesibaigs, dažniausiai tai užima ne daugiau 3 mėnesių.
 6. Po to, kai gausite leidimą gyventi, padėsime išspręsti buhalterinius klausimus, sutvarkyti socialinį draudimą ir t.t.

 

Pilna paslauga (Leidimas laikinai gyventi Lietuvoje), trunkanti 3 savaites. 

 • UAB steigimas su atstovavimu (10 d. d.). 
 • Registracijos adreso suteikimas fiziniam asmeniui.
 • Įstatinio kapitalo įnešimas (nuo 10000 iki 50000 lt)
 • Banko sąskaitos atidarymas
 • Iškvietimo parūpinimas (jeigu būtina)
 • Antspaudas
 • Buhalterinės paslaugos
 • Visų jūsų užklausimo nagrinėjimo etapų kontrolė
 • Leidimas laikinai gyventi Lietuvoje
 • Darbo sutartis
 • Įregistravimas Sodroje
 • Migracijos rinkliava


Leidimo gyventi Lietuvoje gavimo kaina:

Mes nesivaržome su konkurentais dėl pačių mažiausių kainų, mes tiesiog neturime konkurentų, nes prisiimame atsakomybę už kiekvieną iš teikiamų paslaugų iki pat pabaigos ir garantuojame sėkmę!

Mes dirbame pasiturintiems klientams, kuriems svarbiausia – kokybė ir garantija.

Visas mūsų paslaugas Jūs galite užsakyti kaip komplekte, pilną  paketą, taip ir atskiromis dalimis. Pavyzdžiui, Jūs galite užsakyti vieną iš mūsų jau parengtų kompanijų, jei tai skubu ir būtina. Galite atskirai nupirkti buveinės adresą, parduoti arba likviduoti kompaniją, nusamdyti buhalterį arba migracijos specialistą. Tačiau garantiją mes suteikiame, tiktai užsakant visas paslaugas mūsų Namuose.

Jūs galite susisiekti su mūsų specialistai bet kuriuo Jums patogiu laiku.

Mes imamės darbo tik tuomet, kai galime garantuoti 100% rezultatą.